Переможці обласних конкурсів, виставок, фестивалів

Наші вітання переможцям обласного етапу вистаки конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край"!

І місце - Дудка Єлизавета, вихованка гуртка "Театральний";

ІІ місце - Горда Максим, вихованець гуртка "Дарунок";

ІІ місце Козир Роман, вихованець гуртка "Випалювання по дереву";

ІІ місце - Некифоренко Аріна, вихованка гуртка "Фантазія";

ІІ місце - Ілієнко Ольга, вихованка гуртка "Дивосвіт",

ІІІ місце - колектив вихованців "Умілі руки".

Щиро вітаємо переможців обласного фестивалю писанок "Писанковий рай"!

І місце - колектив гуртка "Випалювання по дереву";

І місце - Меренков Артем, вихованець гуртка "Дарунок";

ІІ місце - Глушак Вероніка, вихованка гуртка "Фантазія";

ІІ місце - колектив вихованців гуртка "Рукоділля";

ІІ місце - колектив вихованців гуртка "Дивосвіт";

ІІІ місце - колектив вихованців гуртка "Дивограй"

Пишаємось призерами обласного конкурсу-виставки "Наш пошук і творчість тобі, Україно!"

ІІ місце - Антонян Євген, гурток "Випалювання по дереву";

ІІ місце - Калініченко Дмитро, гурток "Дарунок";

                                                                          ІІІ місце - Семенюта Олександр, гурток

                                                                          "Дарунок"

 

Наші вітання!

ІІ місце  в обласному конкурсі-виставці з початкового технічного моделювання - Перегон Микита, вихованець гуртка "Фантазія".

 

Вітаємо переможців обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості "Японія - країна сонця, що сходить

ІІ місце - Колектив вихованців гуртка "Колорит";

ІІ місце - Сіріньок Анастасія, гурток "Успіх",

ІІ місце Отставних Варвара, гурток "Калинонька".

Відомі результати обласного етапу конкурсу "Космічні фантазії".

Пишаємось переможцями:

ІІ місце - Семенюта Поліна, гурток "Випалювання по дереву";

ІІ місце - Козир Роман, гурток "Випалювання по дереву";

ІІ місце - Антонян Євген, гурток "Випалювання по дереву";

ІІ місце - Прибіга Данило, гурток "Випалювання по дереву";

ІІ місце - Петренко Вадим, гурток "Калинонька";

ІІ місце - Семенюта Олександра, гурток "Мистецька скринька".

 

Вітаємо переможців обласного фестивалю-конкурсу  дитячої та юнацької творчості "Подаруй мені казку":

І місце - Семенюта Поліна, гурток "Випалювання по дереву";

ІІ місце - Жидик Софія, гурток "Творча майстерня";

ІІ місце - Явор Надія, гурток "Театральний";

                                                                                 ІІІ місце - Нечепуренко Аліса,                                                                                              гурток "Англійська мова".

 

Вітаємо переможницю обласного конкурсу-виставки "Світ оригамі" Медяник Алісу, вихованку гуртка "Паперові мрії"

Шлемо свої вітання переможцям обласної виставки декоративно-ужиткового мистецтва "Народна іграшка".:

ІІ місце - колектив вихованців гуртка "Дивограй";

ІІ місце - Цис Софія, вихованка гуртка "Творча майстерня".

Радіємо за переможців  обласної виставки  дитячої творчості "Берегиня роду українського":

ІІ місце - Явор Надія, гурток "Театральний";

ІІІ місце - Міщенко Настя, гурток "Дивограй";

ІІІ місце Семенюта Поліна, гурток "Випалювання по дереву";

ІІІ місце Курусь Ярослава, гурток "Творча майстерня".

Вітаємо переможців обласної виставки-конкурсу дитячого малюнка "Шляхами мужності славетних козаків"

ІІ місце - Дубченко Катя, вихованка гуртка "Оберіг";

ІІІ місце Стасик Дмитро, вихованець гуртка "Калинонька"

Вітаємо вихованця гуртка "Оберіг" Дорогобіда Єгора - переможця Всеукраїської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання (ІІІ місце)