Переможці обласних конкурсів, виставок, фестивалів

Радіємо з переможцями обласногго етапу конкурсу -виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край"

І місце - колектив вихованців гуртка "Випалювання по дереву"

І місце - Семенюта Олександр, вихованець гуртка "Дарунок";

ІІ місце - Жидик Софія, вихованка гуртка "Випалювання по дереву";

ІІ місце - Ярмак Альона, вихованка гуртка "Успіх";

ІІІ місце - Колектив вихованців гуртка "Дивосвіт". 

Вітаємо переможців обласного фестивалю "Писанковий рай"

 

І місце- Прибіга Данило, вихованець гуртка "Випалювання по дереву";

І місце - Бут Даніїл, вихованець гуртка "Дарунок";

І місце - Кулько Микола, вихованець гуртка "Джерело";

ІІ місце - Орлова Єлизавета, вихованка гуртка "Дивосвіт";

ІІ місце  - Прудиус Анастасія, вихованка гуртка "Калинонька"

Вітаємо переможців обласного етапу конкурсу "Космічні Фантазії"!

ІІ місце - Прибіга Данило, вихованець гуртка "Випалювання по дереву";

ІІ місце - Бут Даніїл, вихованець гуртка "Дарунок".

Вітаємо з перемогою!
16 лютого вихованка Театру пісні "Випадкова зустріч" Педаш Софія виборола І місце в обласному етапі конкурсу патріотичної пісні та поезії «Україна – це Ми» в номінації вокал.

 

Щиро радіємо за вихованку Центру творчості та за керівника Жук Валентину Іванівну!

Радіємо за переможців обласного конкурсу-виставки "Берегиня роду українського"!

І місце - Єрмак Альона, гурток "Успіх";

І місце Омесь Максим, гурток "Випалювання по дереву";

І місце - Ковальчук Ярослав, гурток "Калинонька";

ІІ місце - Лишенко Денис, гурток "Дивограй";

ІІІ місце - Семенюта Лілія, гурток "Фантазія";

ІІІ місце - Міщенко Анастасія, гурток, гурток "Дивограй"

Вітаємо переможців обласного конкурсу-виствки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Квітуча Україна"! 

І місце - Семенюта Олександр, гурток "Дарунок";

І місце - колектив вихованців гуртка "Плетене диво";

 

І місце Харченко Олена, Колодяжна Діана, гурток "Дивосвіт";

І місце - Качан Крістіна, гурток "Колорит";

ІІ місце - Омесь Максим, гурток "Випалювання по дереву";

ІІ місце - колектив гуртка "Дивограй";

ІІІ місце - Сіріньок Анастасія, гурток "Джерело";

ІІІ місце - Бугайчук Анна, гурток "Фантазія".

 

 

Вітаємо наших педагогів!

Левченко Оксана Олегівна та Смола Лілія Іванівна здобули ІІ місце у  Обласному фестивалі «Натхнення. Творчість. Успіх.» в номінації  "Краща методична розробка з художньо-естетичної творчості серед педагогів позашкільних навчальних закладів Запорізької області".